Kas yra domenas?

KAS YRA DOMENAS?

Domenas – tai jūsų interneto svetainės adresas (pvz.: domrenta.lt) ir el. pašto adreso kamienas (pvz.: info@domrenta.lt).

Domeno registracija – tai mokama paslauga, kad Jūsų sugalvotas unikalaus adresas būtų įtrauktas į domenų registrą, kurį kontroliuoja tarptautinės organizacijos. Jos užtikrina, kad kiekvienas domenas yra unikalus – niekas kitas pasaulyje negali turėti antro tokio paties domeno, kokį užsiregistravote. Už domeno registraciją taikomas metinis mokestis.

Domenas reikalingas kartu su hostingo paslauga tam, kad interneto vartotojai galėtų pasiekti Jūsų interneto svetainę. Tai 2 atskiros paslaugos: domenas yra tik adresas, kuris nurodo, kuriame serveryje yra Jūsų interneto svetainė, o hostingas – to serverio nuomos paslauga. Seniau visų interneto svetainių adresai prasidėdavo su www (pvz.: www.domrenta.lt), tačiau mūsų serveriuose nebūtina vesti www. Jūsų interneto svetainė pasiekiama abiem adresais, pvz.: ir www.domrenta.lt, ir domrenta.lt.

Įsigije domeną, taip pat galėsite užsisakyti el. pašto dėžutes, kurių galūnėje bus naudojamas Jūsų domenas (pvz.: info@domrenta.lt).

KONTAKTAI

DOMRENTA
Ind. veiklos pažymos nr. 866861
info@domrenta.lt
Aido g. 8, Šiauliai, LT78321

skaitiklis